Заявка театра-участника фестивалю
Про театр
Про виставу
Контактна особа
 
Технічний райдер
Будьласка, ознайомтесь з Умовами конкурсу


25-28 вересня 2018

Фестиваль театрів
в Одесі

Програма фестивалю
25 вересня
26 вересня
27 вересня
28 вересня
14:00 – 15:20
14:00 – 15:20
Мірабелла і дракон
Театр: «Ілюзіон», Одеса
Музична пригода Алли Олешко.
17:00– 18:00
17:00– 18:00
Церемонія відкріття
фестивалю театрів Молоко
19:00 – 20:40
19:00 – 20:40
Звірячі історіі
Театр 19, Харків
Маленькі комедії на одну дію за п'єсою Дона Нігро
21:00 – 23:00
21:00 – 23:00
Обережно, жінки!
Київський театр «Тисячоліття»
Комедія Андрія Курейчика
14:00 – 15:20
14:00 – 15:20
Між нами
Театрально-хореографічна школа "Акторко"
Соціальна драма
16:00 – 16:45
16:00 – 16:45
Крисолов
Вокально-театральна студія "Голос Джельсоміно"
16:00 – 17:25
16:00 – 17:25
Таїна буття
Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеши
На сцені Театру Юного Глядача
19:00 – 21:00
19:00 – 21:00
Баба Пріся, або на початку і наприкінці часів
Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша
Трагікомедія за п'єсою відомого українського драматурга Павла Арьє
21:30 – 23:30
21:30 – 23:30
Ковчег «АПОКАТАСТАЗИС»
Студія театральної імпровізації ZaO, Кишинів, Молдова
Вистава-імпровізація
22:00 – 23:00
22:00 – 23:00
Хармс
Харківський Театр Для Дорослих
На сцені Театру Перуцького
14:00 – 15:15
14:00 – 15:15
Дракон
Музично-театральна студія "Рандеву"
Музична вистава
15:30 – 16:35
15:30 – 16:35
На межі
Лана Ра.
Театр-студія ім. Антоніо Гауді, Київ
18:00 – 19:15
18:00 – 19:15
Украдене щастя
Творче об'єднання "INAKSHE", Харків
Така собі драма
19:30 – 20:30
19:30 – 20:30
Презентація книги «Сліди на дорозі» Валерія Ананьєва
21:00 – 00:30
21:00 – 00:30
Лісова пісня
Львівський академічний театр імені Леся Курбаса
Драма у трьох колядах за Лесею Українко
14:00 – 15:20
14:00 – 15:20
Бу-ра-ті-но
Київський театр "МАГГ"
Казка в стилі хіп-хоп
19:00 – 21:15
19:00 – 21:15
Дванадцята ніч, або що захочете
Київський академічний театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра
Пустотлива комедія Вільяма Шекспіра у перекладі Юрія Андруховича
22.00– 23:00
22.00– 23:00
Церемонія закриття та нагородження переможців фестивалю театрів Молоко
Журі фестивалю
Театрознавець, режисер, автор книг про театр
Актор, режисер Івано-франківського Драмтеатру, викладач з пластики
Драматург
Режиссер у Театр 19
Продюсер, директор циркової агенції
Хореограф
Майстер-класи
Ми підготували для вас яскраві зустрічі!
Хореограф,
MAGG в АРТ-Украина
Хореографія
Для юнаків: 26 вересня, 12:00-13:30
Для дорослих: 27 вересня, 12:00-13:30

Хол театру
Художник у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка
Сценографія
27 вересня, 12:00-13.30

Камерна зала
Письменник, ветеран АТО
Презентація книги
27 вересня, 19:30-20.30

Хол театру
Режисер, актор Івано-франківського Драмтеатру,
викладач з пластики
Пластика
28 вересня, 12:00-13.30
Хол театру
Зустріч з дитячим письменником
28 вересня, 13:00-14.30
Хол театру
Режисер Театру 19
Зустріч з режисером
28 вересня, 16:00-17.30

Камерна зала
Статті
Made on
Tilda